Kıbrıs Gece Hayatı

Kıbrıs Eğlence Dünyası

KıbrısKıbrıs Gece KulüpleriLefkoşa Gece Hayatı

Lipstick Night Club

Kıbrıs denildiği zaman akla ilk gelen mekanlar arasında bulunan Lipstick güvenli şekilde hizmet veren bir gece kulübüdür. Kıbrıs Lipstick Gece Kulübü, 2004 yılında hizmete girmiştir. Kıbrıs’ın köklü gece kulüplerinden birisi olan Lipstick , akşam saatlerinde kapılarını ziyaretçilerine açmaktadır.

Canlı striptiz şovlarının bulunduğu Night Club mekanında canlı striptiz şovları, saat 21.00 itibari ile başlıyor. Farklı ülkelerden gelen bayanların yaptığı şovlarla eğlencenin tadını yaşayabileceğiniz Lipstick , gecenin ilerleyen saatlerinde özel sanatçılarla sizleri eğlendiriyor.


Mekanında alkollü ve alkolsüz birçok içki bulunmaktadır. Yerli-yabancı alkolsüz-alkollü içki veya farklı kokteyl servislerinin bulunduğu mekanında sizlere eğlencenin garantisi veriliyor. Arkadaşlarınızla gelerek hiçbir mekanda eğlenmediğiniz kadar Lipstick Night Club’da eğlenebileceğinizin garantisi bulunuyor.

Lipstick Nerede? Sorusu Kıbrıs’a giden ziyaretçiler tarafından sıkça soruluyor. Lipstick mekanının nerede olduğunu merak edenler, Kıbrıs’ta kime sorsalar mekanı bulabiliyorlar. Kıbrıs’ın en popüler mekanlarından birisi olan Lipstick Night Club, herkes tarafından adresi bulunuyor.


Lipstick Night Club Nerede?


Lipstick Gece Kulübü Bulunduğu Yer Neresi? Diye soracak olursanız, Lefkoşa – Alayköy Bölgesi’nde bulunuyor. Lipstick Gece Kulübünün Ercan Havalimanına Uzaklığı ise 35 Km uzaklıktadır. Yaklaşık olarak araç ile 30 dakika süren kısa bir yolculuk sonrasında Lipstick Club’a ulaşmış oluyorsunuz.

Ercan Havalimanına geldiğiniz zaman Lipstick Gece Kulübü Nerede? Diye sorduğunuz takdirde, Ercan Havalimanından en kısa sürede nasıl gideceğinizi oradaki kişilerden öğrenebilirsiniz. Lipstick Gece Kulübünün şehir merkezlerine uzaklığı ise Lefkoşa şehir merkezi 10 Km olarak dikkat çekerken, Girne şehir merkezine ise 32 Km uzaklıktadır. Lipstick Gece Kulübünün önünde yer alan taksilerle şehir merkezlerine en kısa sürede gidebilirsiniz.

Aynı şekilde Lefkoşa şehir merkezi ve Girne şehir merkezi’nde bulunan taksilerle Lipstick Gece Kulübüne dakikalar içerisinde ulaşabiliyorsunuz.
Her gün belli program eşliğinde hizmet veren bir gece kulübüdür. Gece şovları saat 21.00’da başlarken, sabah 01.00’de sona erer.

Bu saat aralıklarında Lipstick Gece Kulübü’nde müzik eşliğinde dansçılar sahne almaktadır. İlerleyen saatlerde ise hareketli danslar ve özel sıcak şovlar ile eğlenceyi devam ettirir. Gece yarısından sonra veya gündüz olarak isteğe bağlı özel zaman dilimleri ayarlanabilen Lipstick , müşterilerinin eğlencesini en çok önemseyen gece kulüplerinden birisidir.


Lipstick Night Club Fiyatları


Kıbrıs Gece Hayatında bir gece kulübünde fiyatlar, müşteriler tarafından çok önemlidir. Lipstick mekanı, fiyatları ideal seviyede tutarak kalitesini gösteriyor. Bu kadar eğlenebileceğiniz ve bunun karşılığında ideal fiyatlarla alkollü-alkolsüz içecekler içebileceğiniz bir başka gece kulübünü Kıbrıs bölgesinde bulmanız, çok zordur. Lipstick fiyatları, aynı bölgede bulunan gece kulüplerine göre çok uygundur.

Night Club fiyatlarını yüksek tutmayarak, her kesimden insanın eğlenebileceği bir ortam yaratıyor. Kredi kartı veya nakit olarak ödeme yapma imkanı sunan Night Club, alkollü içecekler içinde uygun fiyatlar belirlemiş. En ucuz fiyatlar ile Lipstick Night Club, sizlerin az para ile çok eğlence yaşamanızı sağlıyor.


Güvenliği Nasıl?


Bir gece kulübü için mekanın güvenliği müşteriler için çok önemlidir. Müşterilerin eğlencenin tadını çıkarabilmesi için Lipstick Gece Kulübü, güvenliği üst düzey tutuyor. Lipstick Club güvenliğinin üst düzey olması nedeniyle mekan içerisinde herhangi bir olay çıkması mümkün olmuyor.

Arkadaşlarınızla veya eşleriniz geldiğiniz zaman doyasıya güvenilir şekilde eğlenebileceğiniz bir mekan olan Lipstick, 18 yaş altında kişilerin mekana girmesine izin vermiyor. Lipstick Club’a giriş yapabilmek için yanınızda kimliğinizin bulunması şarttır.

Kimliğiniz olmadan giriş yapmaya çalıştığınız takdirde, alınmama şansınız yüksektir. Video ve kamera çekimini yasaklayan Lipstick, güvenliği üst düzey yaptığını buradan da gösteriyor. Aynı zamanda temizlik, gizlilik ve sağlık kurallarına uymayı da şart koymaktadır.


Lipstick Resimleri


Lipstick bakıldığı zaman, mekanın ışıklandırmasının ve kızlarının çok şık olduğunu görüyoruz. Fotoğrafları mekana gelen kızların birbirinden güzel ve seksi olduğunu gösteriyor. Işıklandırma konusunda da üst düzey olan Night Club resimleri ile bunu gösteriyor.

Lipstick Night Club resimleri, gece kulübünün aynı zamanda oldukça büyük ve refah olduğunu göstermekte. Lipstick resimlerini internet üzerinde kolayca bulabilirsiniz. Facebook sayfasında mekana ilişkin birçok resim bulunuyor


Lipstick Night Club Katalogu


Müşterilere gelmeden önce ön bilgi veren Lipstick Night Club katalogu, oldukça şıktır. Ziyaretçiler, Lipstick Night Club katalogunu inceledikten sonra koşarak geliyorlar. Eğlenceyi doyasıya yaşayabileceğiniz, katalogu ile bunu sizlere gösteriyor.

Seksi kızları katalogunda gösteren Lipstick Night Club, uygun fiyatlar ve üst düzey güvenlik ile en hareketli gece kulüpleri arasında yer alıyor. Lipstick katalogu, yılbaşı gibi özel günlerde değişiklik gösteriyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir