Kıbrıs Gece Hayatı

Kıbrıs Eğlence Dünyası

KıbrısKıbrıs Gece KulüpleriLefkoşa Gece Hayatı

Rio Gece Kulübü

Kıbrıs’ta kalitesiyle adından söz ettiren ve en gözde eğlence yerlerinden biridir.  Rio Gece Kulübü lüks eğlencenin tek adresidir. Bu kaliteyi ve eğlenceyi size sunabilmek için çalışanlarından, yönetimine kadar tüm departmanlarımız büyük bir emek sarf etmektedir.

Rio kulüp senelerdir bu sektörde hizmet veren, eğlence denilince akıllara gelen ilk mekandır. Gece kulübünde sizi eğlendirmek için çabalayan Profesyonel DJ’ler, durup dinlenmeden saatlerce dans eden dansçı kızların muhteşem güzelliklerine ve nefes kesen şovlarına diyecek kelime bulamayacaksınız.

Nefes Kesen Dans Showlarıyla Rio Gece Kulübü

Rio Gece Kulübü rezervasyonla hizmet veriyor. Ve sizde bir rezervasyon alarak eğlenmeye geldiğiniz zaman bütün bu güzellikleri ve eğlenceyi gözlerinizle göreceksiniz. Zaten Kıbrıs’ta tatil denince akıllara ilk gelen Kıbrıs gece hayatı gece ve eğlence merkezleridir.

Sizde bu eğlence dünyasında Rio Gece Kulübünde çok eğleneceksiniz ve unutamayacağınız bir tatil yapacaksınız. Kulüp sadece geceleri hizmet veriyor. Eğlence kapıları saat 21,00’da açılıyor ve sabah 06,00’ya kadar yavaşlamadan devam ediyor.

Müzik ve dans eşliğinde içeceğinizi yudumlarken, bir yandan da gözleriniz dansçılarda olacak. Kızların şovlarını gözden kaçırmayacak, göcenin sonuna kadar gözlerinizi bu kızlardan alamayacaksınız. Rio gece kulübü çalışanları mekana gelen misafirlere kulüp eğlencesi.

En rahat ve en konforlu şekilde yaşatmak için tüm hünerleriyle hizmet ederler. Mekana ilk adımınızı attığınızda bu ortamın büyüsünde kendinizi kaybedeceksiniz. Ve eğlence sona erdiğinde mekandan çıkmadan bir sonraki geceye rezervasyon yaptıracaksınız.

Rio kulüp Kıbrıs’ta beş yıldır faaliyette ve bir gelenek olarak her yıl bir aylığına kapılarını kapatarak farklı bir tasarımla ve yeni projelerle, baştan sona yenilenmiş bir şekilde tekrar hizmete başlar. İç mekanını ve dış mekanını sürekli yenileyerek sıradan bir mekan olmadığını size ispatlar.

Dansçı Kızlardan Özel Show İsteyebilir Miyim?

Evet; Dansçı kızlardan özel Showlar isteyebilirsiniz, hatta anlaşabilirseniz, özel görüşmeler bile ayarlayabilirsiniz. Kızların Show zamanlarından önce kızlarla görüşerek anlaşabilir ve kendi Show’unuzu keyifle izlerken içkinizi yudumlayabilirsiniz. İstediğiniz dansçı bayanla birlikte olma şansını Rio gece kulübü size yaşatıyor. Kıbrıs gece kulüpleri faaliyet göstermek için belli yasalara uymak zorundadır. Bu yasal zorunluluklara hem işletme, hem de misafirler uymak zorundadır.

Bu yasal zorunlulukların dışında her mekanın birde kendi belirlediği kurallar vardır.

Bu kurallara da misafirler uymak zorundadır. Yasal zorunluluklar arasında, 18 yaş sınırı, mekanda bulunduğunuz sürede kimliğinizin ya da pasaportunuzun yanınızda bulunması, gizlilik yasasından dolayı fotoğraf çekimi ve video kaydı yapılmaması bulunur.

Ayrıca Bu kurallar tamamen çalışanların ve müşterilerin memnuniyeti açısından gerekli olan kurallardır.

Rio Gece Kulübüne nasıl Gidebilirim?

Rio gece kulübü Güzelyalı’da faaliyet gösteriyor, Ercan havaalanına yaklaşık 59 kilometre uzaklıkta, havaalanından mekana ulaşım süresi yaklaşık olarak bir saatinizi alır. Ayrıca eğer Kıbrıs’a kendi aracınızla geldiyseniz kulübe ulaşımınız çok daha kolay olacaktır.

Ancak özel aracınız yoksa ve taksilerle uğraşmak istemiyorsanız, rezervasyon alırken mekandan VİP servis istediğinizi söylerseniz aracımız sizi isterseniz havaalanından isterseniz kaldınız otelden alır ve geceyi bitirmek istediğinizde dilediğiniz yere geri götürür.

Siz bizi arayın ve bize bu gece çok eğlenmek istediğinizi, hiç yaşamadığınız bir eğlence görmek istediğinizi söyleyin, biz ne yapar eder sizi en konforlu şekilde kulübe getiririz ve en kaliteli hizmetlerle bir kral gibi eğlendiririz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir